Ua Ru
Гостьова

Матеріал взуття
Кажуть що із натуральної шкіри, проте кеди які придбав за пару днів злізна пльонка, а під нею матерія(((
Відвілувач
22:51 28.03.2024

Взуття на замовлення
Доброго вечора. Яка вартість пошиття босоніжок 35 розміру?Чи працюєте з замовниками з інших міст?
Наталія
18:05 12.02.2023

взуття на замовлення
дуже привітний персонал. Замовив берци на пошиття, приємна жіночка зняла розміри ноги, вічлиа привітлива, лишив їм старий берц як ескіз. В ітозі зроблено просто як майстер бачив без вставок в носок про які я казав не одноразово. Розмір 43 хоча в мене 41,5 нащо тоді міряти ногу було, нога бовтається як олівець в бочці. Більше ноги моєї вних не буде.
stas
20:58 04.02.2022

Займіться іншим
Купував зимове взуття, заплатив 1тис.грн.Перепрошую за вислів, але це гімно неможливо назвати взуттям.!!!!
По-перше : температура всередині взуття залежить від температури на вулиці, тоб-то якщо на вулиці -5 , то і в чоботі -5.Дали мені гарантію 1 рік , але вже через місяць я скористався цією гарантією, А за всю зиму носив за свої кошти ремонтувати це гавно!!! В результаті викинув.
Бажаю тим власникам ,щоб вони носили це лайно самі, і залишали відгуки .
Доброзичлевість
21:11 16.12.2021

Доброго дня!
Хочу у Вас замовити фурнітуру до чоловічого взуття підошву або платформу на ліву ногу висотою 10 см 45 розміру. Бо у мене ліва нога вища за праву ногу на 10 см. Тому я не можу підібрати собі взуття. Я прочитав, що Ви шиєте великі розміри чоловічого взуття або під замовлення. Тому подумав, що Ви можете допомогти мені у цьому питанні або щось порадити. Я живу у Львові. Дякую Вам за допомогою. З повагою.
Леонід Лесовой
12:41 02.03.2021

Карантин
Добрий день, чи працюєте ви зараз в чи можете пошити туфлі якщо я зі Львову? Та скільки приблизно часу це займає? Дякую
Ірина
17:00 01.04.2020

Пошиття
Чи можна у вас замовити шкіряні сапожки на пошив?
Наташа
22:27 13.10.2019

Спроба відреставрувати взуття
Хотіла обновити взуття, прийшла до дівчат які наскільки я розумію на стійці де ремонт взуття показала проблему і мені пояснили що це потрібно міняти обшивку і це треба у відділ відшиття взуття і відправили мене у інший відділ де мабуть відшивають саме взуття і тут почалось найцікавіше я прийшла до дівчинки на рецепції показала їй взуття кажу що мені потрібно відреставрувати, вона навіть не подивилась на взуття і сказала ми вже зараз зачиняємось, хто вас сюди послав?! Питання для чого ви ставите графік роботи до 20:00 якщо зачиняєтесь о 19:35??? Я пояснила що відправили дівчата із сусіднього відділу, сказали що це до вас з такою роботою! На що почула хамське "Приходьте завтра, вже нікого нема!" Ні, з якої саме години, ні орієнтовну вартість роботи, ні терміни роботи я не те що б не почула, у даному діалозі і даним тоном навіть не хотіла питати! Клієнтоорієнтованість і манера поведінки у ваших працівників з клієнтами просто " на найвищому рівні" і наскільки я розумію компетентність у цій справі також. Мабуть не варто з такими питаннями до вас взагалі звертатись, мало того що взуття не прийняли так ще і настрій спортили!
Уже не одноразово ремонтувала і взуття і сумки у вас окрім того що довго очікувати оплачену роботу, завжди було все супер, а після цього мабуть прийдеться шукати іншу майстерню де більш толерантно відносяться до людей які платять гроші!
20:16 18.06.2019

Ремонт сумки
Обслуговування на вищому рівні. Все зробили як я хотіла. Швидко та якісно. При потребі буду звертатися ще )дякую
Марія
14:24 14.06.2019

Зіпсували туфлі
Зіпсували туфлі, відірвавши одну набійку без штиря. сказали: "Ну, буває таке!" єдиний варіант, який може це виправити - заміна каблука. Запропонували жахливі варіанти каблуків, які нічим не схожі на оригінальні. Якщо змінювати каблук, потрібно розрізати підошву. Після такого, взуття точно втратить свій нормальний вигляд. Взуття, яке носилось раз 5 можна викидати! Халатне ставлення і безвідповідальність жахлива! Якщо зіпсували взуття, то відповідайте за свій непрофесіоналізм!
Любитель каблуків
15:19 24.04.2019

сторінка 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 30 Наступна


Ви можете залишити нам своє повідомлення:

Заголовок:

Текст повідомлення:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:

vzuttia.te.ua © 2024        Каталог веб ресурсів Тернопільщини 0