Ua Ru
Гостьова

Зіпсували туфлі
Зіпсували туфлі, відірвавши одну набійку без штиря. сказали: "Ну, буває таке!" єдиний варіант, який може це виправити - заміна каблука. Запропонували жахливі варіанти каблуків, які нічим не схожі на оригінальні. Якщо змінювати каблук, потрібно розрізати підошву. Після такого, взуття точно втратить свій нормальний вигляд. Взуття, яке носилось раз 5 можна викидати! Халатне ставлення і безвідповідальність жахлива! Якщо зіпсували взуття, то відповідайте за свій непрофесіоналізм!
Любитель каблуків
15:19 24.04.2019

Неякісний ремонт
Забрав взуття дружини зробили неякісно як в колгоспі відношення працівників похабне книга відгуків відсутня контактів не дають чеків також.
Олександр
15:56 25.01.2019

Ремонт валізи
Здавала валізу на ремонт:потрібно було прошити замок. Зробили все вчасно і якісно. Обслуговування було хороше-ввічливо і з посмішкою. Дякую.
Лілія
14:55 08.11.2018

взуття
У нас у дівчинки ніжка одна коротша за іншу. Ми зробили стєльку у взуття. Чи можна згідно тієї стєльки пошити дитині взуття. Дитячий розмір приблизно 24
Віра
16:56 17.10.2018

Неякісно зроблений ремонт, неввічливе ставлення до клієнтів
У п'ятницю 5 жовтня здавала черевики у ремонт по вул. Руській - новий замок і заміна набойок (каблуки вже були трохи стерті), підклейка підошви, сказала продавцев:і зробіть те, що треба і так як треба. Заплатила за ремонт 180грн. Сказали, можна забрати в понеділок. Я забрала взуття у вівторок, переконавшись візуально, що все добре зроблено (підклеєно, якість замка). Удома, коли поміряла взуття, відчула, що правий каблук хитається, нерівний і вищий за лівий. У п'ятницю 12 жовтня, я звернулась з цією проблемою знову у магазин, продавець відвела мене до майстра, я пояснила майстрові усю проблему, сказала, що можливо правий каблук треба трохи стесати чи якось обрізати, бо він нерівний і неоднаковий з лівим, він почав мене переконувати, що справа не в каблуці, а в супінаторі, почав хвалитися якісними супінаторами, які він ставить і переконувати мене, що мені їх варто замінити. Я погодилась з умовою, що якщо мені знову буде не зручно, він поверне мені гроші, які я заплатила за супінатори, я заплатила майстрові 100грн. за 2 супінатора. Майстер сказав, що можу забрати взуття в понеділок і заходити відразу до нього. У понеділок я так і зробила, коли прийшла до нього, поміряла (черевики були без шнурівок, бо майстер їх зняв), відчула, що правий каблук вищий за лівий, про що сказала, на що почула обурливе і в хамському тоні : "Я не хочу цього чути, якщо хочете, я віддам Вам гроші", я відповіла, що просто хочу, щоб мені зручно було в них ходити, бо інакше я не зможу в них ходити, який сенс тоді було робити ремонт, я сказала, що я не впевнена, хочу зашнурувати черевики і впевнитись, чи дійсно є якась ще проблема з каблуком, чи це мені здається, на що майстер криком мені відповів: "То міряйте там (показавши в напрямку магазину) або поміряйте вдома". Я погодилась, майстер мені сказав, що якщо що, приходьте. Коли я удома поміряла черевики, відчула, що правий каблук вищий за лівий, мені не зручно стояти, ходити ( на відміну від іншого нового взуття, яке у мене було вдома). Я взяла рулетку (метр) і поміряла обидва каблуки, я поміряла їх з усіх боків і кілька разів, щоб переконатися, що міряю правильно - правий каблук (не набойка) був вищий за лівий на 1мм (повірте різницю у висоті каблуків дуже відчутно, коли взуваєш взуття). У вівторок 16 жовтня я прийшла знову з цією проблемою до майстра, він мені сказав, що 1мм я би не відчула, на що я заперечила і навела аргументи, він мені сказав, що нічого робити не буде, повернув 100грн., поводився по хамськи і без розуміння. Прошу прийняти виховні міри щодо цього майстра і повернути мені кошти за неякісно зроблений ремонт, за потрачений час і здоров'я. Чекаю відповіді. 16.10.18 Черевко Оксана, тел. 0634572697, ел. адр.: cherven_@i.ua
Оксана
12:54 16.10.2018

Туфлі
Доброго дня! ви виготовляєте туфлі за індивідуальним дизайном?
Olena
15:17 08.05.2018

оформленя
ціни на ремонт високі
а чеку недають
ваня
22:29 23.04.2018

Заміна підошви
Доброго дня!
Чи можлива заміна гумової частини підошви на аналогічну (посередині мяка проставка) і скільки це буде коштувати в ось таких берцах:
https://www.amazon.com/Bates-C11460-Gore-Tex-Waterproof-Combat/dp/B00X1H7HLE
Дякую.
Олександр
20:50 23.03.2018

Замок
Доброго дня, скажіть, будь ласка, скільки буде коштувати вшити замки на високі чоботи?
дякую
Тетяна
12:47 07.03.2018

Розчарування
Доброго дня!
06.02.2018 здавала вам на ремонт сумку щоб зробити ручки.
Тримали 3 тижні, сьогодні зателефонували 26.02.2018 і повідомимли, що сумка готова, я приходжу, а вона не готова. Сказали, що не зможуть відремонтувати. Питання: Чому не можна було сказати про це раніше? Я також на щось розраховую. За цей час могла б в іншому місці зробити. Дуже розчарована.
Оксана
13:24 26.02.2018
відповідь:

Добрий день,Оксана.Не було можливості Вас повідомити раніше, тому що це з"ясувалося ,на жаль тільки тоді, коли дійшла до неї черга у майстра.Крім цього, на тижні припало два релігійних свята(12.02. І 15.02)-майстри вихідні.Вибачте за незручності.


сторінка 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 29 Наступна


Ви можете залишити нам своє повідомлення:

Заголовок:

Текст повідомлення:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:

vzuttia.te.ua © 2019        Каталог веб ресурсів Тернопільщини 0 розкрутка та розробка сайтів тернопіль