Ua Ru
Гостьова

Доброго дня!
Хочу у Вас замовити фурнітуру до чоловічого взуття підошву або платформу на ліву ногу висотою 10 см 45 розміру. Бо у мене ліва нога вища за праву ногу на 10 см. Тому я не можу підібрати собі взуття. Я прочитав, що Ви шиєте великі розміри чоловічого взуття або під замовлення. Тому подумав, що Ви можете допомогти мені у цьому питанні або щось порадити. Я живу у Львові. Дякую Вам за допомогою. З повагою.
Леонід Лесовой
12:41 02.03.2021

Карантин
Добрий день, чи працюєте ви зараз в чи можете пошити туфлі якщо я зі Львову? Та скільки приблизно часу це займає? Дякую
Ірина
17:00 01.04.2020

Пошиття
Чи можна у вас замовити шкіряні сапожки на пошив?
Наташа
22:27 13.10.2019

Спроба відреставрувати взуття
Хотіла обновити взуття, прийшла до дівчат які наскільки я розумію на стійці де ремонт взуття показала проблему і мені пояснили що це потрібно міняти обшивку і це треба у відділ відшиття взуття і відправили мене у інший відділ де мабуть відшивають саме взуття і тут почалось найцікавіше я прийшла до дівчинки на рецепції показала їй взуття кажу що мені потрібно відреставрувати, вона навіть не подивилась на взуття і сказала ми вже зараз зачиняємось, хто вас сюди послав?! Питання для чого ви ставите графік роботи до 20:00 якщо зачиняєтесь о 19:35??? Я пояснила що відправили дівчата із сусіднього відділу, сказали що це до вас з такою роботою! На що почула хамське "Приходьте завтра, вже нікого нема!" Ні, з якої саме години, ні орієнтовну вартість роботи, ні терміни роботи я не те що б не почула, у даному діалозі і даним тоном навіть не хотіла питати! Клієнтоорієнтованість і манера поведінки у ваших працівників з клієнтами просто " на найвищому рівні" і наскільки я розумію компетентність у цій справі також. Мабуть не варто з такими питаннями до вас взагалі звертатись, мало того що взуття не прийняли так ще і настрій спортили!
Уже не одноразово ремонтувала і взуття і сумки у вас окрім того що довго очікувати оплачену роботу, завжди було все супер, а після цього мабуть прийдеться шукати іншу майстерню де більш толерантно відносяться до людей які платять гроші!
20:16 18.06.2019

Ремонт сумки
Обслуговування на вищому рівні. Все зробили як я хотіла. Швидко та якісно. При потребі буду звертатися ще )дякую
Марія
14:24 14.06.2019

Зіпсували туфлі
Зіпсували туфлі, відірвавши одну набійку без штиря. сказали: "Ну, буває таке!" єдиний варіант, який може це виправити - заміна каблука. Запропонували жахливі варіанти каблуків, які нічим не схожі на оригінальні. Якщо змінювати каблук, потрібно розрізати підошву. Після такого, взуття точно втратить свій нормальний вигляд. Взуття, яке носилось раз 5 можна викидати! Халатне ставлення і безвідповідальність жахлива! Якщо зіпсували взуття, то відповідайте за свій непрофесіоналізм!
Любитель каблуків
15:19 24.04.2019

Неякісний ремонт
Забрав взуття дружини зробили неякісно як в колгоспі відношення працівників похабне книга відгуків відсутня контактів не дають чеків також.
Олександр
15:56 25.01.2019

Ремонт валізи
Здавала валізу на ремонт:потрібно було прошити замок. Зробили все вчасно і якісно. Обслуговування було хороше-ввічливо і з посмішкою. Дякую.
Лілія
14:55 08.11.2018

взуття
У нас у дівчинки ніжка одна коротша за іншу. Ми зробили стєльку у взуття. Чи можна згідно тієї стєльки пошити дитині взуття. Дитячий розмір приблизно 24
Віра
16:56 17.10.2018

Неякісно зроблений ремонт, неввічливе ставлення до клієнтів
У п'ятницю 5 жовтня здавала черевики у ремонт по вул. Руській - новий замок і заміна набойок (каблуки вже були трохи стерті), підклейка підошви, сказала продавцев:і зробіть те, що треба і так як треба. Заплатила за ремонт 180грн. Сказали, можна забрати в понеділок. Я забрала взуття у вівторок, переконавшись візуально, що все добре зроблено (підклеєно, якість замка). Удома, коли поміряла взуття, відчула, що правий каблук хитається, нерівний і вищий за лівий. У п'ятницю 12 жовтня, я звернулась з цією проблемою знову у магазин, продавець відвела мене до майстра, я пояснила майстрові усю проблему, сказала, що можливо правий каблук треба трохи стесати чи якось обрізати, бо він нерівний і неоднаковий з лівим, він почав мене переконувати, що справа не в каблуці, а в супінаторі, почав хвалитися якісними супінаторами, які він ставить і переконувати мене, що мені їх варто замінити. Я погодилась з умовою, що якщо мені знову буде не зручно, він поверне мені гроші, які я заплатила за супінатори, я заплатила майстрові 100грн. за 2 супінатора. Майстер сказав, що можу забрати взуття в понеділок і заходити відразу до нього. У понеділок я так і зробила, коли прийшла до нього, поміряла (черевики були без шнурівок, бо майстер їх зняв), відчула, що правий каблук вищий за лівий, про що сказала, на що почула обурливе і в хамському тоні : "Я не хочу цього чути, якщо хочете, я віддам Вам гроші", я відповіла, що просто хочу, щоб мені зручно було в них ходити, бо інакше я не зможу в них ходити, який сенс тоді було робити ремонт, я сказала, що я не впевнена, хочу зашнурувати черевики і впевнитись, чи дійсно є якась ще проблема з каблуком, чи це мені здається, на що майстер криком мені відповів: "То міряйте там (показавши в напрямку магазину) або поміряйте вдома". Я погодилась, майстер мені сказав, що якщо що, приходьте. Коли я удома поміряла черевики, відчула, що правий каблук вищий за лівий, мені не зручно стояти, ходити ( на відміну від іншого нового взуття, яке у мене було вдома). Я взяла рулетку (метр) і поміряла обидва каблуки, я поміряла їх з усіх боків і кілька разів, щоб переконатися, що міряю правильно - правий каблук (не набойка) був вищий за лівий на 1мм (повірте різницю у висоті каблуків дуже відчутно, коли взуваєш взуття). У вівторок 16 жовтня я прийшла знову з цією проблемою до майстра, він мені сказав, що 1мм я би не відчула, на що я заперечила і навела аргументи, він мені сказав, що нічого робити не буде, повернув 100грн., поводився по хамськи і без розуміння. Прошу прийняти виховні міри щодо цього майстра і повернути мені кошти за неякісно зроблений ремонт, за потрачений час і здоров'я. Чекаю відповіді. 16.10.18 Черевко Оксана, тел. 0634572697, ел. адр.: cherven_@i.ua
Оксана
12:54 16.10.2018

сторінка 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 30 Наступна


Ви можете залишити нам своє повідомлення:

Заголовок:

Текст повідомлення:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:

vzuttia.te.ua © 2021        Каталог веб ресурсів Тернопільщини 0 розкрутка та розробка сайтів тернопіль